Оновлена бренд-зона Devit

Приємні новини! 

Ми оновили для вас зону Devit - бренду, який завоював велику популярність в Україні. В асортименті Devit є все для облаштування комфортної і сучасної ванної кімнати: раковини, унітази, біде, змішувачі, душові кабіни, ванни і меблі.

devit

devit

Активно використовуючи інноваційні технології, фабрика Devit може похвалитися не тільки великою кількістю стилістичних напрямків, але і високою якістю продукції. Однією з власних розробок компанії є спеціальне антибактеріальне та брудовідштовхуюче покриття Extra Clean. В його основі - інноваційне рішення обробки поверхні кераміки в процесі глазурування. В результаті, вода на виробі збирається в краплі, які легко стікають вниз, не залишаючи вапняного нальоту. Завдяки цьому всі вироби Devit надовго зберігають первісний блиск і гладкість сантехнічної кераміки.

devit

devit

devit

Змішувачі Devit - високотехнологічні конструкції з латунним корпусом, керамічним картриджем та ідеальною поверхнею. Devit пропонує одноричажні та двуричажні моделі з різним покриттям, які витримані у класичному або у сучасному стилях.

devit

Завітайте у наш салон керамічної плитки та сантехніки Veroceramics, щоб повністю побачити оновлену бренд-зону Devit!

© 2000–2019 Vero.