Спорт, здоров'я, Vero

  28 травня в рамках спортивного фестивалю "Рухаємо Тернопіль" працівники салону плитки та сантехніки Vero спільно з мережею магазинів Кишеня Майстра взяли участь у груповому забігу.  

 "Командний дух, вміння витримувати темп і навантаження - ось невід'ємні складові успіху будь-якої справи, - говорить директор салону Vero, Іван Бучний. Подібні заходи дуже добре зміцнюють колектив та укріплюють моральний дух. У Європі такого роду спортивні дійства - це нормальна практика, і представники заводів-виробників, продукцію яких ми представляємо в Тернополі, також активно беруть у них участь. Дуже добре, що завдяки старанням організаторів і у нас з'явилась можливість долучитись до Європейської культури та популяризації здорового способу життя." 

 

 До забігу долучились не тільки працівники, але й їхні сім'ї. Наймолодшому бігуну ще немає й п'яти років (до речі, хлопчик пробіг усю дистанцію від початку до кінця без єдиної зупинки). 

 

Загалом забіг приніс сильний заряд бадьорості та позитиву, яким ми радо поділимось з кожним клієнтом салону керамічної плитки та сантехніки Vero та мережі магазинів Кишеня Майстра.

 

© 2000–2019 Vero.