Розпочинаємо сезон ремонту обізнаними

Підійти до вибору матеріалів виважено, а до дизайну – творчо, має кожен, хто запланував початок ремонту оселі чи офісу. Як переконатись в якості та визначитись із видом потрібного товару, а також зробити його вишуканим і унікальним.

Вибираючи плитку, що має знати покупець?

У першу чергу вибір плитки залежить від обраної поверхні. Це може бути підлога, стіна, зовнішній фасад. Також слід звертати увагу на вид покрівлі та тип приміщення. А ще - на стійкість самої плитки проти зношування. Якщо такі питання узгоджені, ми розпочинаємо підбирати дизайнерський стиль, демонструючи вигляд приміщення після очікуваного ремонту в комп’ютерному варіанті.

А що варто обирати для облаштування стін?

Теоретично тут підходить плитка будь-якого виду. Але не можна забувати про такі характеристики, як водопоглинання та морозостійкість. Наскільки довго буде триматись плитка на стінах, залежить від матеріалу. Якщо рівень вологопоглинання - високий, то матеріал не витримає перепаду температур та різних навантажень. Плитці з керамограніту не шкодить різниця температури діапазоном навіть від -50 до +50 градусів. Цей матеріал має низький рівень вологопоглинання, що означає довгий термін придатності покриття в приміщеннях, де немає постійного опалення. Також міцніша плитка, компонентом якої є біла глина, червона – більш крихка. У салоні  увесь асортимент - преміум і елітного класу, тому якість відповідає стандартам.

Вибір сантехніки. На що повинні звертати увагу покупці?

У плані дизайну вибрати сантехніку справді простіше. Маємо загальні тенденції. На даний час популярними стали квадратні форми. А от якість визначає знову ж таки матеріал покриття. Якщо ми оберемо фарфор для ванни, то цей матеріал буде більше відштовхувати воду. Отже ми отримаємо менше осідання бруду та поглинання запаху. Металічна поверхня теж характеризується більшим рівнем водовідштовхування, ніж акрилова. Багато хто віддає перевагу акриловим ваннам з причини її малої ваги. Це значно полегшує доставку та встановлення. До того ж акрилову ванну можна обрати будь-якої форми. Щодо вибору кранів, ті, які виготовлені із легкої сталі – не піддаються корозії. Латунні  є екологічно чистими виробами. Часто в одному виробі поєднують різні матеріали. Тому важливо, щоб деталі для кріплення і регулювання були з нержавіючої сталі. Тоді виріб слугуватиме довго.

Чи слід клієнту іти у салон підготовленим? Які дані він має надати консультанту?

Ми пропонуємо безкоштовну 3-D візуалізацію інтер’єру. Клієнт повідомляє нам розміри та план кімнати, а ми показуємо йому на комп’ютері  її вигляд після ремонту. Ці дані потрібно мати у будь-якому випадку. Адже правильно підібрані технічні характеристики і дизайн не допоможуть, якщо плитка чи ванна не відповідатимуть розміру приміщення. Також при виборі кранів потрібно знати схему мереж.

© 2000–2019 Vero.