Модні новинки та тенденції в дизайні інтер’єру

Роблячи ремонт, всім хочеться, щоб інтер’єр житла не просто був комфортним і затишним, але і відповідав модним віянням. На думку фахівців, нові тенденції в дизайні інтер’єру 2015 відрізняються винятковим різноманіттям. В цьому році можна сміливо поєднувати, здавалося б, несумісні речі: класику і сучасність, строгість і екстравагантність, химерність і мінімалізм. Давайте розглянемо найбільш «гарячі» тренди цього року. Отож, ТОП 5 новинок 2016 сезону.

Ергономічність і функціональність

У сучасному інтер'єрі безглуздий і даремний декор стрімко відходить на другий план, а то й зовсім відмирає. Кожна річ в будинку має бути  функціональною. Подумайте, чим саме ви займаєтеся, які предмети вам у цьому максимально допомагають, все інше - зайве. Декором будинку може слугувати сама форма меблів, її фактура і колір. За допомогою розумного і раціонального використання простору навіть маленька квартирка стане зручною для життя молодої сім'ї.

Ергономічність і функціональність

Актуальний блискучий вигляд та метал в інтер’єрі

За допомогою металу можна створити ексклюзивні освітлювальні прилади, бра і люстри,столи та інші меблі в інтер’єрі. Горщики і вази для квітів, виконані з бронзи, будуть виглядати, як старовинні ексклюзивні елементи. Вони додадуть інтер'єру особливий шик. Завдяки  холодним і теплим відтінкам металу в приміщенні можна створити як сучасний холодний стиль із блиском, так і більш теплий і затишний варіант. Тут все залежить від ваших побажань і фінансових можливостей. Основна перевага використання металу в інтер'єрі - довговічність.

Екологічність

Використовуйте екологічно-чисті матеріали:  пробкові покриття, бамбукові підлоги і шпалери, меблі без вмісту формальдегіду, фарби на водній основі без летких органічних сполук (ЛОС).

Екологічність

«Жива» кухня

Вертикальні сади з травами - модна тенденція в інтер'єрі кухні в 2016 році. Це не тільки корисно, адже ароматні свіжі трави завжди під рукою, а й незвично.

Фрески в інтер’єрі і на фасадах

В інтер'єрі важлива кожна дрібниця. Пожвавити його і надати особливого шарму допоможе декоративний розпис. Розпис будь-якого предмета - це справжній витвір мистецтва. Фреска - це стародавня техніка розпису стін. Із часом вона зазнала серйозних змін і зараз використовується в промислових масштабах. На сучасному ринку існує величезна кількість різних видів фресок.

Фрески в інтер'єрі

Сучасні фрески можна використовувати не тільки для прикраси інтер'єру кімнат, але і, наприклад, для декорування фасаду свого будинку.Фрески можуть бути будь-якого розміру, тому що картиною, яка сподобалася, можна прикрасити навіть цілу стіну будинку або навпаки підкреслити творами мистецтва деталі архітектури. Дощ, сніг, мороз і інші атмосферні явища ніяк не впливають на фреску. Можливо, через кілька років вона і потьмяніє, але це тільки додасть вашому оформленню певний шарм і ще більше наблизить сучасну фреску до справжнього витвору мистецтва.

© 2000–2019 Vero.