Усе про ванни

Термін служби ванни як мінімум років п'ятнадцять , тому питання, яку вибрати, важливе, підхід повинен бути ґрунтовним. І ось Ви ніяк не можете визначитися, яку вибрати ванну - чавунну, акрилову, чи може заощадити і придбати  сталеву? Але питання не лише у довготривалому використанні, а в тому числі і у  гігієнічності, у тому наскільки комфортно Ви будете себе почувати у ванні.Тому корисно буде наперед знати про основні переваги та  можливі недоліки різних типів ванн. Інакше після того, як придбаєте ванну, Вас можуть очікувати  не дуже приємні сюрпризи. Отож, ванни бувають:

Чавунні

Ванни виготовленні з чавуну гарантують довготривалість та міцність.  Такі ванни довго нагріваються, але й довго утримують тепло, завдяки чому ванні процедури можна продовжувати не змінюючи чи добавляючи воду.

Акрилові

Інновації акрилових ванн дозволили швидко нагріватись та заодно добре зберігати тепло. Акрил поглинає шум при наборі води, тому, так звані, «водоспади» слухати не доведеться. Ванна з такого матеріалу легка у транспортуванні та установці. Акрилу не страшна корозія, при довготривалому користуванні піддається легкій реставрації.

Металеві

Надійні міцні ванни, схильні до швидкого нагрівання та такого ж охолодження. Металева ванна легка в установці, піддається швидкому прибиранню за рахунок чого не втрачатиме свій природній колір.

Ванни зі штучного каменю

Інноваційні рішення сантехніки створили новинку – ванну із штучного каменю. Вона створена з екологічно чистих матеріалів, має низьку теплопровідність, що робить її завжди приємною на дотик. За рахунок міцного матеріалу, ванна зі штучного каменю немає мікротріщин, тож догляд за нею буде однозначно легкий та приємний. Кам’яні ванни можуть бути найрізноманітніших кольорів – це вірний варіант втілення усіх дизайнерських рішень

Кварилові ванни

Ванни із кварилу характеризуються білосніжним кольором, міцністю та чудовою звукоізоляцією. Такі ванни чудово поглинають шум, легко піддаються реставрації, швидко та без проблем монтуються. Ванни із кварилу можна підібрати різноманітних форм та розмірів. Завдяки рівній та не пористій поверхні, вона має здатність відштовхувати бруд, тому догляд буде легкий та приємний. Сантехніка із кварилу має добру теплопровідність, вона в такій ванні остигає повільно, а сама ванна при цьому зберігає приємну тілу температуру.

Обирайте найкраще разом із нами!

© 2000–2019 Vero.