Часті запитання

Тут ви знайдете відповіді на запитання, які найчастіше задають наші клієнти. Будемо раді допомогти вам зорієнтуватися в нашому робочуму процесі. Сподіваємося, вам сподобається!

Готівка (в тому числі можливість розрахуватись через термінал) та безготівковий рахунок (по перерахунку).
Великий асортимент товару входить в складську програму (знаходиться на складі), тому його можна отримати одразу після оплати. Замовлений товар із за-кордону може бути доставлений до 2-х тижнів. Ексклюзивні колекції керамічної плитки та сантехніки доставимо до 20-ти днів. Весь асортимент будівельних матеріалів є у наявності.
Ми маємо можливості доставляти товар по всій території України.
Послуга 3D візуалізації у нашій мережі надається кожному бажаючому клієнту, на сьогодні вона безкоштовна. Тож побачити як буде виглядати обрана Вами плитка та сантехніка можна без проблем!
Знижки та спеціальні пропозиції розглядаються індивідуально з кожним клієнтом. При постійних покупках знижка накопичується. Діють різноманітні системи бонусів та акційних пропозицій.
Безумовно, так. Ви можете зателефонувати нам, повідомити менеджера про бажаний товар та замовити його без візиту у салон.
У 2016 році модні тенденції світу диктують та поширюють матову поверхню плитки, колір обирають між деревом різних відтінків та матовим покриттям. З будівельних матеріалів знавці обирають екологічну продукцію, яка має здатність освіжати інтер’єр. Якісний функціонал підвісних унітазів, накладні умивальники квадратної форми та нестандартні габаритні крани – тренд сантехніки цього року.
Ми можемо гарантувати функціональність товару. У разі заводського браку повертаємо чи обмінюємо його, тому фактична гарантія у нас є.

© 2000–2019 Vero.