Відгуки про нас

Відгуки справжінх клієнтів - найкраще свідчення репутації компанії. Ми стараємося бути максимально корисними своїм замовникам, і вони не шкодують для нас теплих слів.

Усе починається з мрії

Усе починається з мрії про комфортний і затишний дім. Кожний клієнт має свої особливості і бажання, щоб втілити їх необхідно співпрацювати тільки з найкращими у кожній сфері. Салон плитки та сантехніки «Кишеня Майстра» це не тільки великий і багатий вибір товарів, а і команда професіоналів де будь-яку творчу ідею допоможуть втілити в життя. Три головних особливості - ціна , висока якість обслуговування і швидка доставка. Тому наша компанія рекомендує Кишеню Майстра – своїм клієнтам, друзям, рідним...
Андрій Гнатюк, дизайнер студії «Простір»

Обираю найкращих і Вам раджу!

Я співпрацюю з салоном плитки та сантехніки «Кишеня Майстра» більше двох років. Професійні консультанти, вишуканий вибір товарів та швидка доставка – те, що вдається цьому салону найкраще! Я впевнено рекомендую професіоналів своєї справи «Кишеню Майстра» своїм клієнтам, друзям та рідним. Обираю найкращих і Вам раджу!
Руслан Павлишин, головний лікар «Стоматології Павлишиних»

Майстерність у деталях

Майстерність у деталях – таким принципом я керуюсь при виборі будь яких послуг чи купівлі товарів. Якісне обслуговування у повному розумінні цього виразу бажає кожен і я щиро радий, що цю якість ми знайшли у наших партнерах та друзів, компанії, яка стрімко розширяється, йде у ногу з часом, та надає відмінний сервіс, салону плитки та сантехніки «Кишеня Майстра» та «Веро». Тут висока якість та помірні ціни!
Ігор Попадин, бізнесмен

Купили все, що шукали

«Кишеня майстра» була третім магазином у списку, але після відвідування стала єдиним. Купили все, що шукали. Супер ціни і швидка доставка товарів.
Орест та Таня Мурій, власники мережі закладів східної кухні «Tiger Box»

© 2000–2019 Vero.