Журнал дизайнера інтер'єру

Найбільший вибір плитки на підлогу - в нас. Ми зібрали бренди з усього світу, щоби ви могли втілити в реальність свої найзаповітніші мрії.

Vero - вибір, що надихає!

Вітаємо з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Діти – наш найдорожчий скарб! Всі ми в душі залишаємося дітьми, хочемо радіти прекрасному, а у VERO є багато прекрасного....

Читати статтю

Спорт, здоров'я, Vero

28 травня в рамках спортивного фестивалю "Рухаємо Тернопіль" працівники салону плитки та сантехніки Vero спільно з мережею магазинів Кишеня Майстра взяли участь у груповому забігу.

Читати статтю

Працівники Vero освоїли технології Siltek

28 квітня в салоні плитки та сантехніки Vero відбувся практичний семінар з представниками Siltek, виробника будівельних сумішей. Технологи компанії не лише розповіли про новинки, а й провели майстер-класи, на яких продемонстрували правильний процес приготування сумішей та їх нанесення на поверхню.

Читати статтю

Що спільного між Ferrari та унітазом?

Один з них – предмет розкоші, інший, - необхідності, хоча був час, коли люди не знали ні першого, ні другого. Сьогодні і унітаз може стати якщо не предметом розкоші, то хоча б естетичним творінням. Це довів видатний німецький дизайнер зі світовим ім’ям Луіджі Колані, який не лише є автором проектів спорткарів, а й творцем колекцій сантехніки Villeroy & Boch, розробник концепції ванної кімнати в одному стилі.

Читати статтю

Сертифікована плитка з палацу британської королеви уже в Тернополі

Сертифікована плитка з палацу британської королеви уже в Тернополі 7 лютого відбулася важлива подія в сфері дизайну інтер’єру м. Тернополя, яка зібрала провідних дизайнерів міста в салоні керамічної плитки та сантехніки «Vero». Справа в тому, що саме в цей день до салону Vero завітав представник іспанської фабрики PORCELANOSA Ігор Писко, який працює з компаніями, що представляють бренд у Східній Європі.

Читати статтю

© 2000–2017 Vero.